H2O just add water The Movie

20. července 2009 v 17:33 | MP(S) |  Ostatní

H2O - Stačí přidat vodu, jeden z nejúspěšnějších projektů v dětské televizní produkce Austrálie, je naplánováno jít do kina asi 2009-2010.
Исполнительный продюсер сериала и основатель "Jonathan M. Shiff Productions" Джонаттан М. Шифф на недавней церемонии Uvnitř Filmy Ocenění сказал: "Сейчас мы планируем кино, семейный или детский фильм на основе сериала". Výkonný producent série a zakladatel "Jonathan M. Shiff Productions" Dzhonattan M. Schiffa na nedávné slavnostní Uvnitř Filmy Ocenění řekl: "Nyní plánujeme film, rodinu nebo dětský film založený na sérii."
H2O - Stačí přidat vodu - прошел два успешных сезона, транслирующихся на 120 каналах с более чем 200 миллионами телезрителей в неделю. "Такой проект - необычная модель для Австралии. И мы можем позволить себе конкурировать с такими сериалами, как" Ханна Монтана ". Мы - маленький независимый производитель, но с большим влиянием, а наш единственный конкурент в мире - Студия Уолта Диснея. " H2O - Stačí přidat vodu - uspořádala dvě úspěšné sezóny, vysílány na 120 kanálů z více než 200 milionů diváků týdně. "Takový projekt - neobvyklý model pro Austrálii. A my to můžeme dovolit soupeřit s takovými seriály jako" Hannah Montana. "My - malý, nezávislý producent, ale s velkým vlivem, protože náš jediný konkurent ve světě - Walt Disney Studio."
Несмотря на успех H2O, он может стоять перед смертным приговором в рамках большого экрана, руководящего принципами Австралии. Přes úspěch H2O, mohl by čelit smrti na velké obrazovce, je hlavní zásadou Austrálii. Шифф говорил, что он был приведен в уныние от принципа, по которому только 65 получасовых эпизодов одного сезона приобретают квалификацию на уступки производителя (в зависмости от кол-ва серий 3 сезона будет зависеть, будут ли снимать фильм). Schiffa řekl, že byl vychován v z temnot, kde pouze 65 polovina-epizody jedné sezóny se stal kvalifikace pro přiřazení výrobce (v zavismosti na počet série 3 sezóny, zda bude film).

Omlouvám se za překlad,awe je to překládaný na netu z ruštiny..snad z toho aspoň něco pochopíte.já bych to sem nějak schrnula a napsala to sem srozumitelně,jenže nwm jak..sry a etě jednou se omlouvám :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama